Domki pod Jemiołą

Drodzy Goście!

Oddajemy do Waszej dyspozycji piękny drewniany domek, przeznaczony do wypoczynku dla 6, a nawet 7 osób. Domek składa się z dwóch wygodnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, dwóch balkonów i tarasu z wyjściem do ogrodu.

Na dwóch poziomach znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować podczas pobytu. Pomieszczenia urządzone są nowocześnie, a jednocześnie w regionalnym klimacie. Komfort zapewnią Wam zmywarka, lodówka i mikrofalówka oraz pozostałe wyposażenie w części kuchennej, telewizja cyfrwa dostępna w salonie, kominek - "koza" i wygodna kanapa w przestrzeni wspólnej.

Zobacz naszą ofertę

W domku są dwie oddzielne sypialnie, w których znajdują się łóżka podwójne oraz w jednej z nich pojedynczy rozkładany fotel. Ponadto w salonie na niższym piętrze znajduje się rozkładana kanapa, która zapewni miejsce do spania dla dwóch osób.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj domek już dziś: +48 602 475 794

Dwie łazienki ułatwią korzystanie z wspólnej przestrzeni. Jest to piękne i klimatyczne miejsce, które zapewni Wam wygodę i prywatność. Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz do rezerwacji naszego Domku pod Jemiołą...

Domek 1
Domek 2

PS. ...W tajemnicy Wam zdradzimy, że niebawem powstanie drugi domek, z równie piękną i wygodną przestrzenią ?